Apie mus

„eLoftHOTEL“ Vilniaus viešbutyje svečių laukia 34 skirtingo dydžio ir dizaino kambariai. Visi jie yra įrengti šiuolaikišku stiliumi ir leis Jums džiaugtis 3 PLIUS žvaigždučių teikiamu komfortu.

Esame įsikūrę Naujamiesčio mikrorajone, netoli Vilniaus miesto širdies, senamiesčio. Mes – pirmasis lofto stiliaus viešbutis Vilniuje.

Tik mūsų svečiams rezervuotos nemokamos stovėjimo vietos transporto priemonėms, bevielis interneto ryšys, sauna – tai tik dalis papildomų privalumų, kurie pamalonins Jūsų viešnagę. Tikimės ir stengsimės, kad ji būtų maloni.

Nuo 2001-ųjų metų, kuomet atvėrėme duris pirmiesiems viešbučio svečiams, siekiame, kad paslaugų kokybė ir priimtinos kainos būtų tinkami kiekvienam mūsų klientui. Esame dėmesingas bei šeimoms draugiškas viešbutis, kurio darbuotojai stengiasi, kad kiekvienas svečias ne tik išvyktų patenkintas, tačiau taip pat norėtų sugrįžti dar kartą.

Atliekų rūšiavimas

Stengiamės, jog „eLoftHOTEL“ būtų kuo labiau ekologiškas ir draugiškas mus supančiai aplinkai. Siekdami šio tikslo rūšiuojame bei į atskirus konteinerius skirstome antriniam panaudojimui tinkamas popieriaus, plastiko ir stiklo atliekas. Rūpinamės greičiau įrančiomis bioatliekomis, taip pat metalais ar kitomis, nerūšiuojamomis šiukšlėmis. Viešbučio kambariuose rasite popieriui bei plastikui skirtas šiukšliadėžes. Maloniai tikimės, kad ir Jūs prisidėsite prie mūsų. Ačiū Jums!

Ekologiškas patalynės skalbimas

Gaivi ir minkšta lovos patalynė yra vienas iš svarbiausių kokybiško miego garantų. Svarbiausia, jog viešbučio patalynė plaunama įmonėje “Joglė” naudojant, Europos Sąjungoje sertifikuotas, „EU Ecolabel“ ženklu pažymėtas priemones. Tai dermatologų patikrinti gaminiai, kuriuose nėra fosfatų ar alerginių medžiagų. Dėl šios priežasties mūsų viešbučio patalynė yra tinkama net labai jautrios, į alergiją linkusios ir sausos odos savininkams.

Ekologiškas kambarių įrengimas

Siekiame, jog mus „eLoftHOTEL“ aplinka būtų kuo labiau ekologiška ir draugiška mūsų svečiams. Viešbučio kambarių interjeras įrengtas panaudojant daug natūralios, chemiškai neapdorotos medienos, kuri nekenkia nei aplinkai, nei Jūsų sveikatai. Kambariuose įrengta autonominė ventiliacijos sistema, kuri pašalina dulkes, užtikrina jog oras būtų gaivus ir švarus. Siekiant užtikrinti saugą iš švarą kambariuose rūkyti yra draudžiama.

Rankšluosčiai

Prašome Jūsų jau nenaudojamus, nešvarius rankšluosčius palikti vonios kambaryje, ant grindų. Kambarinės tvarkydamos kambarius juos pakeis švariais. Rankšluosčius, kuriuos dar naudosite, palikite pakabintus. Tokiu būdu sumažiname skalbimų skaičių, o tuo pačiu ir vandens taršą. Ačiū jums!

Taupome elektrą ir vandenį

Tausokime vieną iš svarbiausių gyvybės šaltinių – vandenį. Taip pat, skatiname taupyti ir elektros energiją bei darome tai patys. Šiam tikslui „eLoftHOTEL“ patalpose įtaisytos elektrą taupančios šviesos lemputės. Kviečiame prisijungti ir jus, mūsų svečius – nepalikti tekančio vandens, dažniau praustis duše, o ne vonioje, nepalikti įjungtos šviesos, kai paliekate kambarį. Ačiū jums!