Kaip mus rasti?

 

Viešbutis „eLoftHOTEL“ įkurtas  vienoje iš labiausiai vertinamų Vilniaus vietų. Naudodamiesi taksi arba viešojo transporto paslaugomis tarptautinį Vilniaus oro uostą pasieksite per 10-15 min. Tarpmiestinė traukinių bei autobusų stotis nuo viešbučio nutolusi kiek daugiau nei 1,5 km., tad ji lengvai pasiekiama keliaujant pėsčiomis. Senamiestį, turistų pamėgtus traukos objektus (Gedimino bokštą, Pilies gatvę, Vilniaus universitetą) pėsčiomis galima pasiekti per 10-15 min. Taip pat, vos už kelių šimtų metru nuo viešbučio yra „T. Ševčenkos“ viešojo transporto stotelė, iš kurios galima nuvykti į anksčiau minėtas ar toliau esančias Vilniaus miesto vietas. Esant pageidavimui iškviečiame taksi, organizuojame viešbučio svečių pasitikimus iš oro uosto, traukinių stoties ar pan.

Atstumai nuo viešbučio iki:

Oro uosto – 4 km.

Autobusų/traukinių stoties – 1,5 km.

Miesto centro – 2 km.

Senamiesčio – 0,95 km.

ATSKRENDATE LĖKTUVU

Iš oro uosto važiuokite autobusu Nr. 3G arba mikroautobusu Nr.88 iki ‘Taraso Ševčenkos’ stotelės. Išlipę grįžkite iki reguliuojamos šviesoforu sankryžos ir pereikite per gatvę. Pasukite į Ševčenkos gatvę ir eikite tiesiai, kol kairėje pusėje pamatysite įvažiavimą į kiemą. Tiesiai prieš vartus maždaug už 50 metrų yra viešbutis. Taksi paslaugos važiuojant iš oro uosto į viešbutį (Ševčenkos g., 16) kainuoja iki 15 EUR, iš viešbučio į oro uostą – 10 EUR.

ATVYKSTATE TRAUKINIU, AUTOBUSU

Atvykus autobusu arba traukiniu iš stoties galima važiuoti autobusu Nr. 23 iki ‘Taraso Ševčenkos’ stotelės. Išlipę iš autobuso, grįžkite iki reguliuojamos šviesoforu sankryžos ir pereikite per gatvę. Pasukite į Ševčenkos gatvę, eikite tiesiai kol kairėje pusėje pamatysite įvažiavimą į kiemą. Tiesiai prieš vartus maždaug už 50 metrų yra viešbutis.

Taip pat iš stoties galima važiuoti troleibusu Nr. 16 bei autobusu Nr. 13 iki stotelės ‘Sparta’. Pereikite per gatvę į Švitrigailos gatvę. Iš stotelės ‘Sparta’ pavažiuokite dar vieną stotelę iki ‘Taraso Ševčenkos’ stotelės autobusu Nr. 3G, troleibusu Nr. 17 arba mikroautobusu Nr.88.  Išlipęs iš autobuso, grįžkite iki reguliuojamos šviesoforu sankryžos ir pereikite per gatvę. Pasukite į Ševčenkos gatvę, eikite tiesiai kol kairėje pusėje pamatysite įvažiavimą į kiemą. Tiesiai prieš vartus maždaug už 50 metrų yra viešbutis.

Taksi paslaugos važiuojant iš autobusų / geležinkelio stoties į viešbutį (Ševčenkos g., 16) kainuoja iki 8 EUR, iš viešbučio į autobusų / geležinkelio stotį – 6 EUR.