Kambariai

Vienviečiai kambariai

Keliaujate vienas ar su draugu? Kviečiame sutaupyti, tačiau tuo pačiu mėgautis viešbučio, turinčio 3 PLUS žvaigždutes suteikiamu komfortu. Vienviečiame kambaryje rasite visus kokybiškam poilsiui būtinus patogumus, o taip pat kondicionierių, naktines, iš lauko pusės užsitraukiančias, žaliuzes, plokščiaekranį televizorių, telefoną, seifą, šaldytuvą, vonios kambarį su dušo kabina, nemokamas prausimosi priemones.

Nemokamas belaidis internetas veikia visuose numeriuose.

 

 

Mažieji dviviečiai kambariai

Mažasis dvivietis kambarys – tai puikus variantas dviem asmenimis, norintiems pasimėgauti viešbučio „eLoftHOTEL“ suteikiamais patogumais ir tuo pačiu siekiantiems pažinti Vilnių neišleidžiant didelės pinigų sumos.

Visuose mažuosuose dviviečiuose kambariuose rasite dvigulę lovą.

Kambaryje yra visi patogumai reikiami kokybiškam poilsiui, taip pat kondicionierius, naktinės iš lauko pusės užsitraukiančios žaliuzės, plokščiaekranis televizorius, telefonas, šaldytuvas, seifas, vonios kambarys su dušo kabina, nemokamos prausimosi priemonės.

Nemokamas belaidis internetas veikia visuose numeriuose.

 

 

Dviviečiai kambariai

Pagerintą dvivietį kambarį kviečiame rinktis svečius, norinčius pasimėgauti poilsiu skandinavišku stiliumi įrengtuose kambariuose.

Kokybišką Jūsų poilsį užtikrins aukštos kokybės čiužiniai, autonominė oro kondicionavimo sistema, naktinės užuolaidos. Kai kuriuose kambariuose yra įrengtos nedidelės virtuvėlės, kuriose rasite reikalingus indus, taip pat kavos bei arbatos virdulius, duonos skrudintuvą. Kambariuose įrengtas plokščiaekrantis televizorius, telefonas, seifas, šaldytuvas, vonios kambarys su vonia ir kiti reikalingi patogumai. Esant papildomiems pageidavimams (reikalingi papildomi indai ar lova), prašome, kreiptis į „eLoftHOTEL“ registratūroje dirbančius asmenis.

Visi mūsų kambariai skirtingi, tad susisiekite su mumis – padėsime išsirinkti Jums tinkantį variantą.

 

 

Dviviečiai kambariai su mini virtuvėle

Pagerintą dvivietį kambarį kviečiame rinktis svečius, norinčius pasimėgauti poilsiu skandinavišku stiliumi įrengtuose kambariuose.

Kokybišką Jūsų poilsį užtikrins aukštos kokybės čiužiniai, autonominė oro kondicionavimo sistema, naktinės užuolaidos. Kambariuose yra įrengtos nedidelės virtuvėlės, kuriose rasite reikalingus indus, taip pat kavos bei arbatos virdulius, duonos skrudintuvą.

Kambariuose įrengtas plokščiaekrantis televizorius, telefonas, seifas, šaldytuvas, vonios kambarys su vonia ir kiti reikalingi patogumai. Esant papildomiems pageidavimams (reikalingi papildomi indai ar lova), prašome, kreiptis į „eLoftHOTEL“ registratūroje dirbančius asmenis.

Nemokamas belaidis internetas veikia visuose numeriuose.

 

 

Triviečiai kambariai su mini virtuvėle

Pagerintą trivietį kambarį kviečiame rinktis svečius, norinčius pasimėgauti poilsiu skandinavišku stiliumi įrengtuose kambariuose.

Kokybišką Jūsų poilsį užtikrins aukštos kokybės čiužiniai, autonominė oro kondicionavimo sistema, naktinės užuolaidos.

Triviečiame kambaryje yra įrengta nedidelė virtuvėlė, kurioje rasite reikalingus indus, taip pat kavos bei arbatos virdulius, duonos skrudintuvą. Kambaryje įrengtas plokščiaekranis televizorius, telefonas, seifas, šaldytuvas, vonios kambarys su vonia ir kiti reikalingi patogumai, taip rasite plačią patogią dvivietę lovą ir vieną vienvietę.

Esant papildomiems pageidavimams (reikalingi papildomi indai ar lova), prašome, kreiptis į „eLoftHOTEL“ registratūroje dirbančius asmenis.

Nemokamas belaidis internetas veikia visuose numeriuose.

 

 

Dviejų aukštų apartamentai

Dviejų aukštų apartamentai (trims – keturiems asmenims) – tai erdvūs šeimoms ar didesnėms svečių grupėms skirti kambariai.

Šie apartamentai sudaryti iš pirmame aukšte įrengtos svetainės-miegamojo, taip pat vonios kambario ir antrame aukšte esančio miegamojo. Kai kuriuose apartamentuose įrengtos nedidelės virtuvėles su visais reikalingais indais, įranga. Malonų ir kokybišką Jūsų poilsį užtikrins aukštos kokybės čiužiniai, autonominė oro kondicionavimo sistema, naktinės užuolaidos. Taip pat dviejų aukštų apartamentuose rasite 2 plokščiaekranius televizorius, telefoną, šaldytuvą, seifą. Esant papildomiems pageidavimams (reikalingi papildomi indai ar lova), prašome, kreiptis į „eLoftHOTEL“ registratūroje dirbančius asmenis.

Visi mūsų kambariai skirtingi, tad susisiekite su mumis – padėsime išsirinkti Jums tinkantį variantą.

 

 

Sauna

Saunoje telpa iki 10-12 žmonių. Rezervavę sauną, ja naudositės tik Jūs. Dėl rezervacijos kreipkitės į registratūroje dirbančius asmenis.